Kurs TipiÜcretli Kurslar
Süre1 Ay
LokasyonKadiköy
Ücret750 TL

Hızlı Okuma

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

İletişim Önkayıt Oluştur

Hızlı Okuma

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

HIZLI OKUMA VE ÖĞRENME TEKNİKLERİ

Hızlı Okuma ve öğrenme teknikleri programına katılmanız için öğrenci veya yetişkin olmanız fark etmemektedir. Önemli olan mevcut hızınız dan memnun olmamanız ve artık bu durumu değiştirmek istemenizdir. Artık kararınızı verdiğinize göre şimdi okuma hızını arttırma vakti.

Neden daha hızlı öğrenmeye ve okuyama ihtiyacınız var?
Zaman ile bir yarış içindesiniz.Her geçen dakika sizin vaktinizden gittiğini fark ederek zamanınızı daha kaliteli ve verimli kullanmaya ihtiyacınız olduğundan dolayı böyle bir eğitime karar vermiş olabilirsiniz. Bir okuyucu ortalama 1 dakika içerisinde 120-300 kelime okumaktadır. Bu program ile hızınızın 3 kat artması neler katacaktır 1 dakika düşünün.

Öğrenci iseniz 1 soru için verilen süre 1 – 2 dk civarındadır. 20-40 saniyeye düşürmek hiç zor değil .Rakiplerinizi geçmek için önemli bir fırsat olduğuna eminiz.

Hızlı öğrenme ve okuma tekniklerini öğrenerek neleri yapabilirim?

Hızlı okuma, anlama, algılama, düşünme, karar verme, gerekenleri hatırlama, zamanınızı daha verimli kullanma, konsantre olarak çalışma, ders çalışmayı daha zevkli hale getirme ve hayal kırıklığından kendinizi koruyabilirsiniz. Bunları yapmadığınız duruma kıyasla yeni sınav sistemlerin de daha fazla puan alabilirsiniz.

Kendinize önce şu soruları sorun (Cevabınız olumsuzsa işaretleyin)
Öğrenmeye ayırdığım zamanın karşılığını alıyor muyum?
Öğrenme alışkanlıklarımın verimliliğini hiç sorguluyor muyum?
Daha hızlı okuma ve öğrenme konusunda bu güne kadar hiç çaba gösterdim mi?
Anlayarak Hızlı Okuma prensiplerini biliyor ve uygulayabiliyor muyum?

Eğer yukarıdaki soruların çoğuna olumsuz yanıt verdiyseniz şu anda kendinize karlı bir yatırım yapmak üzeresiniz. Çünkü önerilen pratikleri yaptıktan sonra aynı sorulara artık olumlu yanıt verebilecek duruma geleceksiniz. Ancak bunun için aşağıdaki sorulara mutlaka olumlu yanıt vermelisiniz?

Böyle bir çaba göstermeye ihtiyacım var mı?
Bunun için yeterli zaman ayıracak mıyım?( 3 hafta günlük 20 dakika)
Kendime verdiğim sözleri tutan biri miyim?
Eğer bunlara da olumlu yanıt verdiyseniz bu eğitim beklentiniz den daha fazla şey kazandıracaktır.

Hızlı Okuma Programı Nasıl?

Programa kaydınızı yaparak eğitmen ve sizin uygun olan vakitlerinize göre bir program yapmaktayız. Bu program tercihe bağlı olarak 7-30 gün arasında 1,5 saatlikX 4  çalışma  tamamlanmaktadır.Çalışma da eğitimin mantığını aktararak, mevcut okuma hızınızı tespit edip egzersizlere giriş yapılmaktadır.Devam eden çalışmalarda ise eğitimin temel egzersizleri, hızlı okuma engelleriniz, gözün görme yapısının güçlendirilmesi yapılmakta ve 4. çalışmanın sonun hedeflenen hıza ulaştırıyoruz.

Bilgi ve Kayıt :
Ücreti :750 TL (Birebir)
Süresi : 6 Saat
T: 0 532 217 97 73
M: bilgi@istanbulsinavmerkezi.com