Kurs TipiÜcretli Kurslar
LokasyonKadiköy
ÜcretBilgi Alınız

Paket Programlar

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

İletişim Önkayıt Oluştur

Paket Programlar

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

SÜPER ÖĞRENME Nedir?

Süper Öğrenme öğrencinin öğrenme performansını maksimumum düzeye çıkarmasını kolaylaştırır. Öğrenme kaynaklarını en verimli şekilde kullanmasını öğrenen öğrenci, öğrenci kaynaklı sorunlarıyla daha kolay baş edebilir. Her biri 6 saatten oluşan 6 modülde verilen bir eğitimdir. Bir modülü alan öğrencinin diğerini alma zorunluluğu yoktur ancak birbirlerini olumlu desteklediklerini söyleyebiliriz.

6 MODÜLDE SÜPERÖĞRENME

  • MODÜL : Hızlı Algılama ve Okuma Teknikleri (6 saat)
  • MODÜL : Konsantrasyon Eğitimi (6 saat)
  • MODÜL : Hızlı Test Çözme Teknikleri (6 saat)
  • MODÜL : Özgüven Ve Kaygı Yönetimi (6 saat)
  • MODÜL : Çalışma Motivasyonu (6 saat)
  • MODÜL : Hafıza Geliştirme (6 saat)

 

BU DESTEĞİ NASIL ALABİLİRİM?

Bu destek kişiye yüz yüze verilebilir. Bire bir alınabileceği gibi zaman zaman küçük ve büyük gruplar halinde de verilebilmektedir.

BAŞARI ORANI NEDİR?

Kişinin ihtiyaçları, beklentileri ve kişisel yetenek ve performans farklılıkları başarı kavramına farklı yorumlar katacaktır. Bu farklılıkları en aza indirgemek için başarıyı katılımcının memnuniyeti üzerine kurduk. Yeterli başarı gösteremeyen öğrenciler aynı eğitimi ikinci kez ücretsiz alabilirler.

OKULUMUZ/DERSANEMİZ’de BU EĞİTİMİ ALABİLİR MİYİZ?

Kendi içinde organize olabilecek gruplar (okul, dersane, gönüllük kuruluşlar vb)’la işbirliği yaparak bu eğitiminizi kendi kurumlarınızda alabilirsiniz. Bunun için yetkili kişilerin bizimle irtibata geçmesi halinde memnuniyetle bilgilendiririz.
Eğitim Süresi Süreci ve Diğer Detaylar
6 modülden oluşan destek programlarımızın her biri 6 seanstan oluşur (6×50 dakika) iki veya üç günde verilerek tamamlanır. İhtiyacınız olan destek programı birden fazla modülden oluşabilir. Her bir modül birbirinden bağımsız olsa da birden fazla modül planlandığında istenen verim daha da artacaktır.